The Great Gatsby

The pianist

The big wedding

Bridesmaids

Savages

Girl Interrupted

Biutiful

Black Book

La piel que habito


Paris when it sizzles


Charade

Law abiding citizen

The holiday

The boy in the striped pyjamas


Precious

A walk to remember


Konecne nekdo kdo ma rad Bridesmaids! Podivej se kdyz tak na Friends with Kids. Taky tam hraje Maya Rudolph, Kristen Wiig, Jon Hamm..a Adam Scott je tam k sezrani:D..Jinak jaka byla tvoje oblibena postava v Bridesmaids? A scena v letadle nemela chybu hlavne jak Melissa McCarthy jak to vybalila na toho marsala nebo kdo to byl:D L.
OdpovědětSmazatna velkého gatsbyho se chystám příští týden
OdpovědětSmazata filmy s audrey hepburn jsou nejlepší <33
A WALK TO REMEMBER ! :3
OdpovědětSmazatděkuju za skvělou inspiraci, co si pustit!
OdpovědětSmazatteď, když mám po maturitě, bych se mohla podívat na nějaké tvoje filmy, skvělé :-) Jinak Prázdniny je úžasný film <3
OdpovědětSmazatFilmy s Audrey! <3
OdpovědětSmazatmiluju a walk to remember, the boy in the striped pyjamas, law abiding citizen, girl interrupted a savages :) diky za dalsi tipy a na gatsbyho si taky musim zajit! :)
OdpovědětSmazatTyvado konecne clovek, co ma stejny vkus jako ja. velky gatby,pianista,kuze kterou nosim,chlapec v pruhovanej pyzamu, sarada, i velka svatba jsou uzasne filmy <3 +1 pro tebe!
OdpovědětSmazatSavages a Pianista patří také mezi mé oblíbené !
OdpovědětSmazatViděla jsem La piel que habito a podle mě, je to jeden z filmů s nejpřekvapivějším koncem!
OdpovědětSmazatchlapec v pruhovaném pyžamu a pianista<3
OdpovědětSmazatSavages jsou skvělý :)
OdpovědětSmazatDoporučuju NOW IS GOOD ,)
OdpovědětSmazatTak jsi mi připomněla, že jsem si už dlouho nic s Audrey nepustila. :)
OdpovědětSmazatPrazdniny najradsej pozeram pocas Vianoc :) ma to taku kuzelnu atmosferu
OdpovědětSmazatwww.perlaoreneta.blogspot.com
Ze všech znám asi jen Chlapec v pruhovaném pyžamu...Takže, mám co dohánět!
OdpovědětSmazatKrásné tipy na filmy, máme stejný vkus, takže většinu filmů z tvého listu už jsem viděla, ale zbytek rychle doženu.
OdpovědětSmazattyjo,super tipy, některý neznám:) ale na Gatsbym jsem byla v pátek a zamilovala jsem si ho! včetně soundtracku a krásnýho Lea :D Pianista je taky hodně dobrej.. a La piel que habito je docela psycho.
OdpovědětSmazatKoukám, že máš opravdu hodně podobnej vkus na filmy....akorát teda Bridesmaids mě moc nenadchly...
OdpovědětSmazatDíky moc za tipy! :)
OdpovědětSmazatVětšinu filmů jsem viděla a na Gatsbyho se v nejbližší době chystám:)
OdpovědětSmazatNa gatsbym jsem byla minulý týden a bylo to parádní, na big wedding se chystám, amandu bynes mám hrozne ráda. :)
OdpovědětSmazatVeru videla si Leap Year? :)
některé filmy znám a ostatní mě moc zaujaly, máš skvělý vkus! :)
OdpovědětSmazatLaw abiding citizen bol úplne úžasný! skvely tip :)
OdpovědětSmazatnezbývá než souhlasit, Gatsbyho jsem viděla v pondělí a Leo je snad stále lepší!
OdpovědětSmazatAhoj Veru! Přiznám se, že tě nečtu, tvůj blog jsem doteďka neznala. Až mě sem dnes něco přivedlo :) Něco jiného, nicméně jsem rozklikla tenhle článek - a co nevidím: kromě spousty skvělých tipů na filmy i jeden, o kterém jsem se zmínila já ve svém dnešním postu, a sice Precious. Náhoda! A koukla jsem i na "Movies part 1" kde jsem objevila další super tipy a mezi nimi spoustu svých top filmů. Takže ráda sem zavítám častěji :)
OdpovědětSmazatVerunka