czech lifestyle blog

čtvrtek 15. září 2016

Workout routine

IMG_2387

Krásný den! Konečně mám pro vás slíbený článek o mém cvičení. Když mám čas, tak má rutina vypadá přibližně nějak takto:
Jednou týdně chodím ve fitku na lekce NTC vedené Nike trenérem. Při hodině procvičím všechny svaly a další den jsem většinou ráda, že se mi podaří vstát z postele :D Ze skupinových lekcí mě baví také bosu, TRX, Pump a fitbox. Pokud nejdu na lekci, tak si dám hodinu až hodinu a půl na strojích plus samostatné posilování. Nedávno mě začal bavit veslovací trenažér, takže na něm většinou začínám 15 minut, pak 15 minut na cross trenažéru a poté buď běžím nebo si dám rychlejší chůzi na pásu. Po strojích si ještě udělám několik posilovacích cviků na ruce, zadek a nohy (dřepy, výpady, plank,..) a mám odcvičeno. Když je venku hezky, vyrazím na delší procházku kolem Vltavy a nebo vytáhnu brusle, které jsem si po několika letech pauzy znovu pořídila. Když není čas před den jít do fitka, tak si doma pustím nějaké z oblíbených cvičících videí, nejčastěji Shauna T a jeho Insanity. Na podzim bych zase ráda chodila na nějaké taneční hodiny, zřejmě zase skončím u mého oblíbeného reggaetonu. Také bych se ráda vrátila ke cvičení na power plate, hot józe a zkusila i hodiny boxu přímo v nějakém studiu zaměřeném jen na něj.

Pokud máte nějaké dotazy, piště prosím do komentářů :)

IMG_1398
IMG_1804
IMG_2426
IMG_3432
IMG_3456
IMG_3461
IMG_3478
IMG_3586
IMG_3862
IMG_3971
IMG_4522
IMG_6729
IMG_6739

SHARE:

7 komentářů

 1. to je super rutina :) zajímalo by co studuješ a kde pracuješ? :)

  OdpovědětVymazat
 2. och :) ja vedy milujem tvoje workout claanky :D a i pri cvicieni ti to pristane !odkial mas prosim ta podprsenku na 4.foto odspodu ?? :)) super clanok, tesim sa aj na ten box co nan povies :)

  OdpovědětVymazat
 3. Veru a jak casto chodis cvicit, kazdy den? A kdy jsi nejvice zacala pozorovat zmeny? Mas bozi postavu! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, děkuju : Cvičím tak 4-5x do týdne. Změny poznáš po prvních pár měsících

   Vymazat
 4. Veru vypadáš skvěle, jde vidět, že na sobě makáš!! A z NTC lekcí jsem taky vždycky druhej den vyřízená, ale tak nějak příjemně :D

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj,
  jaké cviky ve fitku cvičíš? Děláš kruháče? Díky za tyto články, je to super inspirace a motivace! :)

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!

Blogger Template Created by pipdig