czech lifestyle blog

neděle 2. prosince 2018

Ere Perez | recenze

ErePerez

Krásný den! Minule jsem pro Vás měla v rámci testování produktů z eshopu Ladybio recenzi na skvělou značku Rawgaia a dnes se podíváme na přírodní dekorativní kosmetiku Ere Perez, která je vegan a cruelty free a já jsem jsem si ji okamžitě zamilovala! Přiznávám, že i když 90% produktů, které na péči o pleť používám, je přírodní, tak u dekorativky jsem tohle moc neřešila. Což není moc logické, že? Dát si na pleť krásně čistý krém jen s tím nejlepším složením a pak na něj plácnout produkty obsahující chemii. Ale zlepšuju se a snad tu ode mě budete na přírodní makeup vídat tipů více.

Teď už k jednotlivým produktům💋

Mé nejoblíbenější makeup produkty jsou určitě rozjasňovače. Miluju, jak krásně dokáží pleti vdechnout jas, jak se na sluníčku třpytí a celkově pleť skvěle oživí. Vanilkový rozjasňovač v odstínu Sun Halo má příjemnou krémovou konzistenci, nádherně voní a dodá pleti překrásný zlatý lesk. Já ho nanáším do vnitřního koutku očí, na lícní kosti a můžete i na nos, nad obočí, oční víčka,..

Produktem který jsem nikdy moc nepoužívala, ale vždy se mi moc líbil, je tvářenka. Myslela jsem si, že si ji sama nedokážu tak hezky nanést a zapracovat do pleti, aby to vypadalo přirozeně. Mrkvová tvářenka v kelímku v odstínu Harmony, mě ale přesvědčila o opaku. Nanáším ji štětcem na líčka a jemně ji prsty "rozťupu", aby efekt byl přirozený a fakt to jde! Tváře mají krásně zdravou barvu, jsou hebké a hydratované.

Nové kosmetické štětce už jsem potřebovala jako sůl, objednala jsem si tedy štětec na tvářenku a bronzer, který má příjemně jemné štětiny, rukojeť z kukuřičné pryskyřice a produkty se s ním pravdu nanášejí jedna báseň.

A posledními produkty jsou tři rtěnky. Rtěnka s olivovým olejem v odstínu Royal, druhá v odstínu Soiree  a rtěnka s kakaovým máslem v odstínu Sway. Díky obsahu olivového oleje, ricinového oleje a kakaového másla, jsou rty dokonale vyživené, takže se nemusíte bát vysušených šupinek. Odstíny jsou syté a vydrží na rtech opravdu dlouho a navíc, rtěnky (i když, vlastně všechny Ere Perez produkty) mají krásné designové balení.

ladybio

Zaujal Vás některý z produktů? Znáte tuto značku?

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Moc děkuji za každý komentář!

Blogger Template Created by pipdig