Taky musím začít zase pořádně cvičit :D! Ty kaktusy jsou děsně roztomilé, obávám se, že si je taky brzy budu muset pořídit! http://polishedandheartshaped.blogspot.cz
Ahoj Veru, tvůj blog sleduji už snad staletí (:D) nechávám se u tebe často inspirovat co se článků týče, ale nejen jich. Ačkoliv tvůj blog čtu a dívám se snad každý den, jestli něco nového nepřibylo, doposud jsem nezanechala snad ani jeden komentář. Každopádně dnes jsem ti chtěla popřát vše nejlepší k tvému dnešnímu svátku, užij si ho :)
Ahoj Petro, hrozně moc Ti děkuju za krásný komentář, udělala jsi mi velikou radost a děkuji i za přání :) měj se krásně a snad tě můj blog bude bavit i nadále :)
taky jsem neodolala a šla si koupit řezané tulipány - moje nejoblíbenější květina a nádherně prozáří interiér. moc se mi také líbí ty kaktusy z Ikei. něco takovýho bych možná ani nezahubila :D
Ty kaktusy/sukulenty jsou boží!
OdpovědětSmazatLucieswlife
Och, miluji tulipány!!
OdpovědětSmazatJéé ty tulipány jsou krásné!
OdpovědětSmazathttp://idreamaboutcalifornia.blogspot.com/
Krásný tulipány :)
OdpovědětSmazatBlog by Veru
ta předposlední fotka je boží! je v ní tolik nápadu a přitom jednoduchej outfit =)
OdpovědětSmazatTaky musím začít zase pořádně cvičit :D!
OdpovědětSmazatTy kaktusy jsou děsně roztomilé, obávám se, že si je taky brzy budu muset pořídit!
http://polishedandheartshaped.blogspot.cz
kam chodíš cvičit Veru? :)
OdpovědětSmazatnááádherné fotky jako vždy!
OdpovědětSmazatděkujuu :)
SmazatKaktusů a tulipánů není nikdy dost!!!!
OdpovědětSmazatMichael
www.ontheleaf.net
moje řeč, hlavně těch tulipánů :)
SmazatAhoj Veru, tvůj blog sleduji už snad staletí (:D) nechávám se u tebe často inspirovat co se článků týče, ale nejen jich. Ačkoliv tvůj blog čtu a dívám se snad každý den, jestli něco nového nepřibylo, doposud jsem nezanechala snad ani jeden komentář.
OdpovědětSmazatKaždopádně dnes jsem ti chtěla popřát vše nejlepší k tvému dnešnímu svátku, užij si ho :)
Ahoj Petro, hrozně moc Ti děkuju za krásný komentář, udělala jsi mi velikou radost a děkuji i za přání :) měj se krásně a snad tě můj blog bude bavit i nadále :)
Smazatty kaktusy jsou krásný :)
OdpovědětSmazatTaky chodim na cumendu pro inspiraci:-) a taky preji vsechno nejlepsi k svatku. Cikupka
OdpovědětSmazatMoc děkuji!! :)
SmazatTulipány jsou krásné :) i kytky z ikei :)
OdpovědětSmazatMiluji tulipány.
OdpovědětSmazattričko z Asosu je skvělé! :)
OdpovědětSmazatwww.lettertomywardrobe.blogspot.com
Super fotky :) Ty tulipánky a outfit pěkné!
OdpovědětSmazatTo jahodový mojito vypadá senzačně :)) a ta fotka nad tím mi připomíná, že bych měla začít chodit do fitka :( :D
OdpovědětSmazatOne blondie life
skvělý fotky! :)
OdpovědětSmazattaky jsem neodolala a šla si koupit řezané tulipány - moje nejoblíbenější květina a nádherně prozáří interiér. moc se mi také líbí ty kaktusy z Ikei. něco takovýho bych možná ani nezahubila :D
OdpovědětSmazatAnonymous bar je skvělý! Baví mě i jejich kavárna na IPáku :)
OdpovědětSmazatTy sukulenty jsou krasne. A jeden drink by se hodil :-)
OdpovědětSmazat