czech lifestyle blog

pátek 10. února 2017

Tonak | OOTD

Tonak

Krásný pátek :) Dnes mám pro vás rovnou dva outfity a oba mají jeden společný prvek, klobouk! Ještě před několika měsíci jsem si byla stoprocentně jistá že mi žádný klobouk nesedí a nesluší a po několika marných pokusech najít v obchodech nějaký, který by mi vyhovoval, jsem to vzdala. Jenže...pak jsem dostala možnost zkusit klobouky Tonak  a zamilovala se. Snad na žádný kousek v mém šatníku nedostávám tolik komplimentů, jako na tenhle nádherný tmavě červený klobouk a cítím se v něm naprosto skvěle! Vybírala jsem ho v Tonak flagship store v Praze v Žatecké ulici, který rozhodně stojí za návštěvu a garantuji vám, že nebudete odcházet s prázdnou. Mně stále nedává spát tenhle v modré.

V prvním outfitu jsem vyrazila na představení nové Pandora kolekce, takže nebojte, nepoletovala jsem takto v zimě po městě. Kožená bunda je ze Zary, boty také, jeansy Levis, kardigan z Tezenisu a kabelka Massimo Dutti.

2
3

Na druhém kabt z Manga, svetr H&M, kalhoty Levis, boty Massimo Dutti, kabelka LV

4

Mějte se krásně a noste klobouky!

SHARE:

9 komentářů

 1. Nadhernost, zejmena ten prvni s kozenou bundickou! keep it up

  OdpovědětVymazat
 2. Na to, že si naklonená vegánstvu, tak klobúk z králičej srsti je celkom prešľap.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den pane/paní Anonymní, Ano, klobouky se vyrábějí z králičích chlupů. Nicméně jedná se o zpracování druhotné suroviny. Králíci nejsou na výrobu klobouků cíleně chováni. Z ekologického pohledu tak dochází ke kompletnímu zpracování a naše klobouky díky své kvalitě vydrží i desítky let oproti levným kloboukům z umělých vláken, které jsou pak v přírodě nerozložitelné. Krásný den Vám za tým Tonaku přeje Ivana. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte nás oslovit na našem Facebook profilu: www.facebook.com/tonaknj/

   Vymazat
 3. Já mám právě pocit, že mi taky žádný klobouk nesluší, ale líbí se mi hrozně moc :D. A moc ti to sluší, navíc ten křivák je přímo boží!

  OdpovědětVymazat
 4. Klobouk je nádhernej a moc ti sluší!

  OdpovědětVymazat
 5. Strašně moc ti sluší, už tam musím také zavítat :)

  OdpovědětVymazat
 6. Ten je krásný! Moc ti sluší

  J.

  OdpovědětVymazat
 7. Úplně k tobě sedne, krásné outfity :)

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!

Blogger Template Created by pipdig